O nás

budova
 
Holding Konecranes je světový lídr v oblasti zdvihacích zařízení, zaměstnává více než 17 000 zaměstnanců v 600 pobočkách v 50 zemích.
 
 
Značky Konecranes a Demag patří mezi technologickou špičku v oboru jeřábů, pohonů a manipulační techniky a nabízí širokou nabídku prodejních a servisních služeb. Nabízená řešení jsou zaměřená na vyšší kvalitu a efektivitu – od řemeslné dílny až po velký průmyslový podnik.
 
 
Jako doplňkový sortiment poskytujeme také produkty v oblasti vázací techniky. Ne každé břemeno lze snadno uchopit. Rozhodující pro bezpečnost a efektivitu zdvihání je správná volba vázacího prostředku. Nabízíme výběr standardních vázacích prostředků na plechy, palety, kruhový a blokový materiál i na sudy, mimoto různé nosníky a magnety na malá břemena. Všechny vázací prostředky dodané naší společností, ať už se jedná o standardní nebo zakázkovou výrobu, jsou evropské výrobky a dodávají se s kompletní dokumentací a s prohlášením o shodě. Zajistíme i revizní prohlídky, opravy vázacích a manipulačních prostředků, poradenství, školení a další služby.
 
 
Naším cílem je poskytnout zákazníkům ucelený sortiment v oblasti zdvihání břemen u jednoho dodavatele.